HAKKIMIZDA
1995 yılında Samsun’da BİLECEN TİC olarak inşaat sektöründe kaba ve ince malzeme satışı olarak faaliyetlerine başlamıştır 20 yıllık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde 1999 yılında Bursa’da NİLÜFER YAPI MARKET olarak faaliyetlerine uygulama ve taahüt işlerini de ekleyerek devam etmektedir.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
Bizi Arayın!
Bursa şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki tesisat(banyo wc mutfak tadilat uygulaması,şantiyelerimizde mekanik tesisat ve sıhhi tesisat üzerinde sayısız uygulamalarımız teslim edilmiştir.Aynı zamanda kaçak tespitlerimizde donanımlı kamera sistemlerimizle hatasız ve nokta vuruşu yaparak kaçağı tespit ediyoruz ve en az zaaiyatla müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet veriyoruz..), iç cephe ve dış cephe boya uygulaması,tecrübeli ve kalifiye elemanlarımız ile sedef boya ve dekoratif boyaların uygulamasında , çatı izolasyonu, makina alçı ,el alçısı ve saten alçı uygulama, kaba sıva ve şap uygulamalarında doğru çözüme ulaşmak için bize 0543 901 55 60-532 741 18 55 numaralı telefondan ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.